CÉDRIC DAVIES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CÉDRIC DAVIES

Produkty projektanta: Cédric Davies

Cédric Davies pracował jako gaffer w produkcjach filmowych i telewizyjnych, gdzie rozwinął swoją pasję do światła i rozwiązań oświetleniowych. W 2006 roku założył firmę elektroinstalacyjną w Monachium, a następnie w 2013 roku DAVIES GmbH, specjalizującą się w doradztwie i projektowaniu oświetlenia. Ta synergia instalacji i designu tworzy profesjonalnie zaprojektowane systemy oświetleniowe, specjalnie dopasowane do potrzeb swoich klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek