CAROLINA MICÓ NAVARRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

CAROLINA MICÓ NAVARRO

Produkty projektanta: Carolina Micó Navarro

Carolina Micó Navarro jest kreatywnym projektantem produktów, w 2014 roku ukończyła EASD w Walencji w Hiszpanii. Brała udział w różnych działaniach, takich jak warsztaty, projekty, rezydencje artystyczne, wystawy i wymiany, takie jak wymiana doświadczeń na Uniwersytecie MOME w Budapeszcie, rezydencja artystyczna w LAS NAVES w Walencji oraz warsztaty Breaking Cultural Shock na TAIWAN TECH University z Tajpej.
Zakochana w projektowaniu i tworzeniu, Carolina pracowała jako grafik w firmie GIOSEPPO.
Wystąpiła w wielokrotnie nagradzanej firmie doradztwa kreatywnego MASQUESPACIO.
Po objęciu stanowiska dyrektora kreatywnego w firmie GANTES1944.
Obecnie pracuje jako projektant produktu i dyrektor artystyczny w Really Nice Things, kierując kreatywnym kierunkiem jednej z nowszych marek, Houtique.
"Ciągle szukam nowych wyzwań i środowiska, w którym uczę się i wyrażam."

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek