CARLOTTA DE BEVILACQUA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2007
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Carlotta De Bevilacqua
  • Producent: Danese Milano
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 858.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CARLOTTA DE BEVILACQUA

Produkty projektanta: Carlotta de Bevilacqua

Architetto, projektantka, imprenditore, docente, Carlotta de Bevilacqua jest współczesną bohaterką projektu.
Laureat w 1983 roku w Architettura al Politecnico di Milano, kierownik własnej pracowni architektonicznej
Projektant wielu projektów artystycznych w Memphis e di Alias ​​od 1989 do 1993, sviluppato un importante percorso di ricerca nel Campo della luce sviluppando per Artemide dei concept innovativi e dei prodotti che aprono all 'Illuminazione Nuove Prestazioni, New Sensory and Prosperetics
Wprowadź aspekty światła i środowiska, które są zapisane we wszystkich opcjonalnych projektach i oferują nowe standardowe jakości życia i doświadczeń związane z nastrojami projektantów w DaneseFino.
Carlotta de Bevilacqua jest delegatem administracyjnym ds. ustalania strategii i rozwoju marki w Grupie Artemide, posiadającym kompetencje w obszarze marketingu, komunikacji i wizji Kontraktów Strategicznych na czas. Dal 2004 jest członkiem Rady Administracyjnej Artemide.
Nel 1999 Carlotta de Bevilacqua została przejęta w Danii, która jest prezesem i administratorem Unico Danese, azjatyckiej bohaterki lat 60/70 we włoskim okresie projektowania: w krótkim czasie 'ha rivitalizzata conquistandole nuovi spazi di mercato ed una nowe kierownictwo. | Luce. Presso il Politecnico di Milano Carlotta de Bevilacqua insegna anche nei Master in Light Product Design, która powstała w 1999 i 2001 roku i była kierownikiem projektu warsztatu, którego celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla wszystkich wewnętrznych studiów magisterskich w zakresie projektowania strategicznego (MIP) . Dal 2001 i 2004 docente del Master in Design presso la Domus Academy di Milano. Liczba interwenientów Carlotta de Bevilacqua pochodzi z Uniwersytetu Bocconi.
Molto apprezzato to wkład Carlotty de Bevilacqua w zgromadzenia i seminaria organizujące uniwersytety, które zdobyły najwyższe kwalifikacje, w celu uzyskania szczególnego wkładu w społeczności międzynarodowe w społecznościach międzynarodowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek