CARLO ZERBARO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CARLO ZERBARO

Produkty projektanta: Carlo Zerbaro

Carlo Zerbaro, projektant, doświadczenie rodzinne w branży hydroelektrycznej. Z takim zapleczem projektowym rozpoczyna swoją podróż do badań nad komunikacją w designie: studiuje architekturę, uczestnicząc w różnych etapach Biennale w Wenecji. W połowie lat 70. zbliżył się do fotografii, aw 1981 rozpoczął działalność jako projektant współpracując z różnymi firmami meblowymi. Założył studio MASTROCILIEGIA zajmujące się wzornictwem przemysłowym i doradztwem komunikacyjnym. W 2000 roku założył firmę oświetleniową & 'COSTA. Mając na celu wprowadzenie zaawansowanego projektowania do oświetlenia, odnawia swoje umiejętności zarządzania. Z pomocą młodych artystów, projektantów i wykwalifikowanych techników buduje „fabrykę”, w której doświadczenie i kreatywność łączą się, tworząc i rozpowszechniając własną ideę „ekspresji świetlnej”. W 2004 roku wraz z & 'COSTA (salon w Nowym Jorku, następne otwarcie w Szanghaju) rozpoczyna współpracę z odnowioną firmą modową nad otwartym projektem. Carlo Zerbaro jest związany z ADI (Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego), włoską instytucją będącą częścią ICSID (Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń). Industrial Design), BEDA (Biuro Europejskich Stowarzyszeń Projektantów) i ICOGRADA (Międzynarodowa Rada Stowarzyszeń Projektowania Graficznego). Tworzenie różnorodnych projektów dla włoskich firm w salonach: Zurigo, Losanna, Monaco, Colonia, Londra, Tokyo, Szwecja.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek