CARLO COLOMBO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

CARLO COLOMBO

Produkty projektanta: Carlo Colombo

Carlo Colombo jest uważany za jednego z najważniejszych włoskich architektów i projektantów. Karierę rozpoczął od razu projektując dla marek z najwyższej półki. Od tego czasu zebrał setki kolaboracji z najważniejszymi markami projektowymi made in Italy, takimi jak Antonio Lupi, Arflex, Artemide, Cappellini, De Padova, Flou, Flexform, iGuzzini, Moroso, Poliform, Poltrona Frau, Teuco, Varenna , Zanotta, żeby wymienić tylko niektóre. Oprócz projektowania produktów i mebli Colombo zajmuje się również strategią i marketingiem dla firm, opracowuje projekty graficzne i kuratoruje wystawy, pracuje jako konsultant i dyrektor artystyczny. Praca, która początkowo koncentrowała się na projektowaniu i wnętrzach, stopniowo przenosi się na struktury we Włoszech i za granicą. W 2004 roku architekt otrzymuje tytuł projektanta roku; w 2009 roku wygrał międzynarodowy konkurs na projekt dwóch wielofunkcyjnych wież w Abu Dhabi, a od 2011 roku wykłada projektowanie w Akademii Mistrzów De Tao w Pekinie w Chinach. Otrzymuje wiele innych nagród na całym świecie, m.in. Elle Decor International Design Award w 2005, 2008, 2010, 2011, Good Design Award Europejskiego Centrum Art Design Architecture i Chicago Athenaeumin w 2009, w 2012 zdobywa Czerwony Dot Design Award, w 2014 roku zdobywa nagrodę „Best of the Best” Red Dot Design Award, Interior Innovation Award, Design London Award oraz iF design award od Teuco. Dziś pracownia zajmuje się dużymi projektami na całym świecie, od projektowania po wnętrza i architekturę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek