CARISSA SANTÖSO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CARISSA SANTÖSO

Produkty projektanta: Carissa Santöso

Carissa Santöso urodziła się w Indonezji, studiowała w Australii, przez pewien czas mieszkała w Hiszpanii i Portugalii. Carissa ukończyła studia magisterskie z projektowania przemysłowego i produktu w European Design Lab i pracowała w Studio 42, firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz, i pracowała jako freelancer w studiach, takich jak Haynon, Sigga Heimis, Doshi Levien i Pedrita, m.in. inni. We wszystkich swoich projektach projektantka wykorzystuje ręcznie wykonane materiały z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek