CABERLON CAROPPI ITALIANTOUCHARCHITECTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CABERLON CAROPPI ITALIANTOUCHARCHITECTS

Produkty projektanta: Caberlon Caroppi ItalianTouchArchitects

Firma CaberlonCaroppi Italian Touch Architects została założona w 2005 roku w celu łączenia i dzielenia się różnymi doświadczeniami w celu tworzenia nowych koncepcji w branży hotelarskiej.
Pracownia zajmuje się doradztwem dla firm zarządzających hotelami, firm usługowych, deweloperskich oraz klientów prywatnych. Studio pracowało przy wielu projektach dla wielu prestiżowych międzynarodowych marek: Intercontinental (Holiday Inn, Crowne Plaza, Indigo), Hilton (Double Tree, Garden Inn), Starwood (Four Points), Carlson Reizton Hotels Group (Radisson Blu), Marriott ( Courtyard by Marriott), Ora Hotel, NH, Italiana Hotels, The Ritz-Carlton, Chik Chik Hotels. Różnorodne produkty wzornicze inspirowane designem hotelu powstały do ​​katalogów prestiżowych włoskich marek.
W 2006 roku uczestniczyli w wystawie BDCI „Brands & Designers China Iniziative” na targach China w Shenzhen, a w 2009 roku wzięli udział w CDIF „China International Design & Art Fair” na targach China w Pekinie. W 2010 roku wraz z Projektem Teamwork and Hospitality architekci założyli „Hotel Innovation Lab”, prowadząc warsztaty dla hotelarzy w głównych włoskich lokalizacjach. W 2010 i 2012 roku studio zostało zaproszone jako ambasador włoskiego designu do Equip'hotel w Paryż z projektami Room 2.0, a następnie Room under the Moon - Naturally Resort.W 2015 roku biorą udział w Feira Internacional de Luanda w Afryce oraz Hotel Show w Dubaju z projektem Daydream.
Od 2007 roku architekci uczą projektowania wnętrz hoteli w Poliarte w Ankonie.Pracownia prowadziła różne seminaria w Domus Academy, Politecnico di Milano, IED, a także na Uniwersytecie Tsinguah w Pekinie.
Specjalizują się w projektowaniu spa i siłowni więcej i więcej, a od 2013 roku otworzyli kilka międzynarodowych stoczni w Rosji, Afryce, Kazachstanie i Armenii, w tym Hilton Double Tree w Armenii w kwietniu 2015 roku oraz Chimuco Wellness Center w Angoli.
Projekty studia były publikowane w wielu magazynach i wydawnictwach branżowych, a w 2015 roku studio świętuje osiągnięcie 100 projektów. za 10 lat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek