C12+

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


C12+

Produkty projektanta: C12+

C12 + to program spin-off grupy roboczej C12 z siedzibą w Turynie, założonej w 2007 r. C12 + i aktywnej we własnych badaniach projektowych i projektowych. C12 + tworzą Anita Donna Bianco, współzałożycielka C12 oraz Gianni Colonello, projektant motoryzacyjny i przemysłowy. Architekt i projektant z pasją współpracują przy programach, które łączą ich ścieżki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek