BYSTRUP ARKITEKTER & DESIGNERE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Oświetlenie ulic
  • Przeznaczenie: Zewnętrzne
  • Projektant: Bystrup Arkitekter & Designere
  • Producent: Louis Poulsen
  • Kraj pochodzenia: Dania
  • Cena: Cena od 1364.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BYSTRUP ARKITEKTER & DESIGNERE

Produkty projektanta: Bystrup Arkitekter & Designere

Firma została założona w 1994 roku przez Erika Bystrupa. Erik Bystrup ukończył architekturę w 1968 roku i pracował między innymi dla Krohn & Hartvig Rasmussen oraz Johanna Otto von Spreckelsen, zanim założył własną pracownię. Bystrup Architects pracowali z architekturą na wszystkich poziomach, od projektowania mostów autostradowych po planowanie rozwoju i strategie urbanistyczne. Oglądając ich prace uderza pierwiastek ludzkiej empatii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek