BURKHARD DÄMMER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BURKHARD DÄMMER

Produkty projektanta: Burkhard Dämmer

Burkhard Daemmer, urodzony w Niemczech w 1965 roku, studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie FH Darmstadt Niemcy oraz Uniwersytecie San Jose w Kalifornii. Dla niego design to sposób na znalezienie dobrych odpowiedzi na nowe i stare problemy. Pytania dotyczące użytkowania, życia i wizji produktu. Mając na uwadze tę filozofię, praca z okleiną i światłem jest zawsze szczególnym wyzwaniem. Ale materiał i firma LZF zapewniają najlepszą podstawę dla pięknych projektów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Oprócz projektów dla LZF, Burkhard pracował dla takich firm jak; Adhoc GmbH, Allianz Ag, Arnold Ag, DO-CE Mueble, FDV, Modiss Iluminacion, Radeberger Group, Roof Design, Schöck GmbH, Zwilling AG i inne w zakresie oświetlenia, akcesoriów, naczyń kuchennych, wyposażenia łazienek i mebli. Otrzymał liczne nagrody, w tym nagrody IF, DesignPlus, FORM, ADI Design Index i CDiM, i był szeroko publikowany w książkach i czasopismach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek