BRODIE NEILL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BRODIE NEILL

Produkty projektanta: Brodie Neill

Brodie Neill jest dynamicznym projektantem, który przykuwa uwagę międzynarodowej sceny projektowej dzięki nowemu i ekscytującemu wykorzystaniu formy. Szybki sukces młodego Australijczyka zaowocował imponującą kolekcją międzynarodowych osiągnięć i obszerną listą prestiżowych klientów.
Już progresywne podejście Brodiego zaowocowało słynnym E-turnem (Kundalini) i @ Chair; projekt, który ostatnio pojawił się w najbardziej wpływowych projektach magazynu Time. Inne bardzo cenione projekty to szezlong Remix i krzesło Reverb (The Apartment Gallery London), oba progresywne projekty, które łączą formę tkaniny z zaawansowaną technologią. Nieustanne twórcze wysiłki Neilla doprowadziły do ​​współpracy z nieżyjącym już modowym indywidualistą Alexandrem McQueenem dla ICFF New York w 2009 roku. Jego najnowszy wyróżniający się projekt, Clover (Kundalini), rzeźbiarska lekka forma inspirowana naturą, został zaprezentowany na tegorocznych targach meblowych w Mediolanie.
Brodie łączy swoje fundamentalne zainteresowanie formą, po raz pierwszy zbadane na Uniwersytecie Tasmanii, z postępowym podejściem cyfrowym opracowanym na studiach podyplomowych w Rhode Island School of Design. Po udanej pracy dla najlepszych marek w Nowym Jorku, Brodie założył swoje obecne studio w londyńskiej dzielnicy East End, gdzie stosuje swoje bezszwowe, płynne wzory do szerokiej gamy przedmiotów, od produkcji po artykuły z edycji specjalnych.
Z bogatym dorobkiem wystaw międzynarodowych. Brodie nadal przyciąga czołowych producentów dzięki unikalnemu połączeniu technologii i progresywnej estetyki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek