BRIAN SIRONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BRIAN SIRONI

Produkty projektanta: Brian Sironi

Brian Sironi urodził się w Seregno we Włoszech w 1977 roku. Ukończył Politecnico di Milano ze stopniem Wzornictwa Przemysłowego, a następnie rozpoczął współpracę z architektami, projektantami i profesjonalnymi rzemieślnikami w branży projektowej, takimi jak stolarze, kowale, rzeźbiarze w drewnie i tapicerzy. Wykształcony w sercu Brianzy, jego wykształcenie jest zarówno praktyczne, jak i akademickie, z silnym połączeniem z lokalnym terytorium, co stanowi integralną część jego kosmopolitycznych włoskich projektów. W 2007 roku Brian kontynuował szkolenie w Stanach Zjednoczonych, a po powrocie do Włoch założył własną firmę Studio Brian Sironi. W swojej pracy skupia się na relacji między przedmiotem a użytkownikiem, kształtem i funkcją, dążąc do jak najczystszej formy. Jego celem jest poprawienie codziennego życia ludzi, nawet w kilku szczegółach, w pojedynczych gestach, na małą skalę, dodając do każdego przedmiotu coś niezwykłego i nieoczekiwanego. W 2010 roku został wybrany do wystawy „ The New Italian Design Reloaded” w muzeum Triennale di Milano i muzeum Santralistanbul w Stambule. Jego najważniejszym projektem jest lampa Elica firmy Martinelli Luce, nagrodzona specjalną nagrodą jury „ Design dello Stupore ” w konkursie Young & Design (2009). Otrzymuje inne prestiżowe nagrody: IF Product Design Gold (2010), Good Design Award (2011), Red Dot Design Award (2011). Dzięki lampie Elica w wieku 33 lat otrzymuje nagrodę ADI Compasso d'Oro.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek