BORIS KLIMEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BORIS KLIMEK

Produkty projektanta: Boris Klimek

Boris Klimek (ur. 1984) ukończył wydział projektowania produktów w AAAD Praga. Podczas studiów przebywał w Anglii / Sheffield Hallam University, Sheffield /, Słowacji / College of Fine Arts, Bratysława / lub w pracowniach projektowania produktu w Pradze prowadzonych przez projektantów Michala Froněka i Jana Němečka / Olgoj Chorchoj /. Boris otrzymał kilka nagród za wzornictwo produktów. W swoich pracach stara się znaleźć jakieś konceptualne nakładanie się, gry, ironię i hiperbolę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek