BIG-GAME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BIG-GAME

Produkty projektanta: Big-Game

BIG-GAME to studio projektowe założone w 2004 roku przez Grégoire Jeanmonod (CH), Elricę Petit (BE) i Augustina Scotta de Martinville (FR). Obecnie BIG-GAME z siedzibą w Lozannie tworzy meble, oświetlenie i artykuły dla takich firm jak Karimoku, Mustache czy Galerie Kreo. Trio, które w swojej pracy posługuje się terminami „geometria opisowa” i „ekonomia środków”, zostało nagrodzone Szwajcarską Federalną Nagrodą Designu w 2006 i 2010 roku. Ich prace zostały nabyte przez Museum fur Gestaltung (CH), Musée du Grand- Hornu (BE) lub Centre Georges Pompidou (FR), żeby wymienić tylko kilka. Ich pierwszej indywidualnej wystawie muzealnej w 2008 roku w Musée du Grand-Hornu w Belgii towarzyszyła monografia wydana przez Stichting Kunstboek. Oprócz pracy w studio, członkowie BIG-GAME uczą również projektowania w ECAL / Ecole Cantonale d'art de Lausanne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek