BERNHARD OSANN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

BERNHARD OSANN

Produkty projektanta: Bernhard Osann

Bernhard Osann od 2014 roku prowadzi swoje studio projektowe w Hamburgu, gdzie projektuje przede wszystkim oświetlenie i meble. Studiował na Uniwersytecie Sztuk Pięknych w Hamburgu.
Zanim Bernhard Osann został projektantem, odbył praktykę stolarską i studiował rzeźbę, co wpłynęło na jego podstawowe zasady projektowania. Bawi się prawami fizycznymi i geometrycznymi kształtami, aby znaleźć nowe niekonwencjonalne rozwiązania upraszczające obiekty. Efektem są minimalistyczne, dynamiczne struktury, które poruszają się, zapraszają do poruszania się i interakcji z przestrzenią. Podczas procesu projektowania zawsze skupiamy się na funkcji i wydajności obiektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek