BENEDINI ASSOCIATI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BENEDINI ASSOCIATI

Produkty projektanta: Benedini Associati

Benedini Associati si costituisce w 1999 roku fani ról Bibi i Camilli Benedini przenieśli się do pracowni Giampaolo Benediniego, który swoją działalność zawodową rozpoczął w 1973 roku w dziedzinie architektury i wzornictwa przemysłowego. Approccio di continua ricerca di processi costruttivi innovativi trasversali ai due ambiti applicate nel restauro, ristrutturazioni lub nove costruzioni di edifici per abitazioni, uffici lub industriali. Tali esperienze hanno wyraża zgodę na pełne uczestnictwo we właściwym projekcie architektonicznym wraz z kierownictwem wewnętrznym. Camilla Benedini została wyróżniona na Politechnice Mediolańskiej w 2002 roku.
Najpierw próbowała zdobyć doświadczenie pracując w pracowni Arch. Piero Lissoni, przenieś się do londyńskiego gołębia, zmierz się z kulturą anglosaską w studiu Michael Ginn Associates. Ritorna we Włoszech, gołąb prowadzi la sede di Milano della Benedini Associati.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek