BECKI OWENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BECKI OWENS

Produkty projektanta: Becki Owens

Po ukończeniu studiów Becki Owens pracowała dla Denton House w Salt Lake City. Wraz z mężem przeniosła się do Orange County, gdzie zaczęła projektować domy modelowe pod duże inwestycje. Przestała na jakiś czas projektować i urodziła dwójkę z czwórki swoich dzieci. Później wraz z mężem założyła firmę zajmującą się produkcją domów, co zmotywowało ją do skupienia się na projektowaniu mieszkań. Od remontów kuchni po nowe konstrukcje, pasjonuje się środowiskiem, które tworzy. Proste, czyste, eleganckie to słowa, które inspirują ją każdego dnia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek