BEATRIZ SEMPERE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Beatriz Sempere
  • Projektant: Franco Poli
  • Producent: Midj
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 878.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BEATRIZ SEMPERE

Produkty projektanta: Beatriz Sempere

Beatrice urodziła się w Hiszpanii w 1975 roku i ukończyła wzornictwo przemysłowe w hiszpańskim Instytucie Peris Torres w Walencji. Od tego czasu brała udział w niezliczonych konkursach, zdobywając kilka nagród i wyróżnień. Studiowała również modelowanie obuwia w Technologicznym Centrum Edukacyjnym, projektując kolejno dla największych firm takich jak Bata, Melluso, Lumberjak, Zen, Astor Müller, Panama Jack czy Freemood. Jednak naprawdę pasjonuje go mieszkalnictwo i odkrywanie jego siedliska jako niezbędnej jakości. Dlatego nalega na odkrywanie sposobów urzeczywistniania architektury wnętrz.
Następnie przenosi się do Włoch, gdzie kontynuuje projektowanie akcesoriów do mebli dekoracyjnych, łącząc zamiłowanie do wyrafinowanego i harmonijnego designu z hiszpańską tradycją, choć linearną i geometryczną.
Jej doświadczenie wzmacniają wizyty w galeriach sztuki i firmach, które harmonizują jej artystyczną osobowość i czynią ją bardziej wrażliwą na romantyczną linię, a jednocześnie nowoczesną i wyważoną. Niezbędny jest dobór podstawowych materiałów i wyczucie kolorów, które często stosuje się do ożywienia starych form.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek