BAKERY GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BAKERY GROUP

Produkty projektanta: Bakery Group

Bakerygroup została założona przez Michela DuVernet, Marcina Padlewskiego i Anissę Szeto z doświadczeniem obejmującym sztuki piękne, architekturę i inżynierię. Trzej partnerzy wspólnie stworzyli i rozwinęli szeroką gamę projektów, od indywidualnych zamówień na zamówienie po projekty do produkcji. Skupiamy się na projektach, które stawiają nas przed wyzwaniem tworzenia strukturalnie czystych i innowacyjnych produktów. Nasz proces czerpie z wpływu zarówno materiałów, jak i ręcznego podejścia do projektowania. ... szukaj ukrytej natury materiałów, eksperymentuj ze strukturą, zastosuj funkcję i odkryj formę ... oczekuj świeżych efektów!
Nasze pracownie świadczą usługi w zakresie opracowywania koncepcji, prototypowania i produkcji. Pomagamy naszym klientom, opracowując pomysły i dostarczając rozwiązania dla szerokiej gamy projektów, od opraw architektonicznych po konstrukcje zewnętrzne. Duża część naszych klientów to architekci, projektanci wnętrz, producenci, a także osoby i firmy, które potrzebują produktu lub projektu, który jest trudny do znalezienia. Obecnie jesteśmy zorganizowani w celu zarządzania rozwojem i produkcją niestandardowych produktów. Oznacza to, że możemy pomóc Ci w badaniach nad produktami, projektowaniu, pozyskiwaniu i produkcji na małą skalę dzięki naszej ugruntowanej sieci podbranż i profesjonalistów z branży. Od produkcji tkanin po produkcję metali, możemy pozyskać specjalistyczne branże, takie jak dmuchawy szkła, aby osiągnąć pożądany efekt Twojego projektu. W końcu niepowtarzalny design to efekt materiałów, procesu i grupy kreatywnych ludzi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek