AU DELÀ DE L'IDÉE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2006
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Au Delà De L'Idée
  • Producent: Veronese
  • Kraj pochodzenia: Francja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

AU DELÀ DE L'IDÉE

Produkty projektanta: Au delà de l'idée

Tandem WEGENER & MASQUIDA to symbol siły napędowej, otwartego dialogu, wspólnego talentu i chęci nieustannego rozwoju.
Od 15 lat kolorystka i projektantka Ute WEGENER oraz architekt wnętrz Didier MASQUIDA „piszą” historię i koncepcje z zakresu projektowania, realizacji architektury wnętrz oraz projektów projektowych, w których słowa „design”, „tożsamość ", "nowoczesność" i "materiały" łączą się z "dziś"...
Po współpracy - założeniu agencji "Au-delà de l'idée" w 1990 roku, WEGENER & MASQUIDA wkrótce zaczęli zakładać własne śladu na kolejnych projektach, łącząc wykwalifikowaną wiedzę i najnowocześniejsze technologie.
Talent tandemu przekonał wiele firm i marek - Arije, Guy Ellia, Hennessy, Yohji Yamamoto, Midec, Narcisso Rodriguez , Parfums, Première Vision i inne - aby dać im wolną rękę i pozwolić swojemu duchowi swobodnie płynąć. Umiejętności i doświadczenie mistrzów dmuchania szkła VERONESE z pewnością przyciągnęły tę parę. Lustro Nymphea i lampa podłogowa Idole narodziły się z tej współpracy, podobnie jak inne wkłady w specjalne projekty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek