ATTILIO STOCCHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2018
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Attilio Stocchi
  • Producent: Firmamento Milano
  • Materiał: Aluminium malowane proszkowo
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Aluminium
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ATTILIO STOCCHI

Produkty projektanta: Attilio Stocchi

Attilio Stocchi - mieszkający i pracujący w Mediolanie - ukończył w 1991 Politecnico di Milano pod kierunkiem Vittoriano Viganò.
Jego praca projektowa dotyczy badań eksperymentalnych, w których mowa i cień są fragmentami w konstrukcji architektury.
Wśród zrealizowanych przestrzeni otwartych Viridis (2006) wyróżnia "Przestrzenie i Infrastruktura Publiczna 2009" Złotym Medalem Architektury Włoskiej.
Wśród metamorfoz pomników Librocielo na Salone del Mobile 2012, honorowe oprawy w Triennale Złotego Medalu 2015
Wśród wnętrz Trafitt (2002); LoftFederico Motta (2003)
Wśród parków i ogrodów, ParcoLumen (2011), wyróżnienie, Parki i ogrody 2012 o Złoty Medal Architektury Włoskiej
Wśród ustawień Attes (2010) za Pawilon Włoski na 22. edycji Biennale Architektury w Wenecji i Stadia (2015) za wystawę „EX_PO. Mediolan i jego odległość” na Triennale w Mediolanie.
Attilio Stocchi zbudował wiele przestrzeni artystycznych i systemów środowiskowych, w tym Bulbo (2008), Vergilius d'Oro Electa 2008 oraz nagroda Kultura / Wolny 2009 za Złoty Medal Architektury Włoskiej.
Stworzył i zaprojektował wydarzenie otwierające Salone Internazionale del Mobile 2015: „Favilla. Ogni luce una voce”. Triennale zaprojektował Milano Pavillion Vermiglia oraz Superintendent Pavillion Umbracula.
W 2017 roku stworzył Museat Palazzo Reale dla Museocity Milano.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek