ATTILA VERESS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ATTILA VERESS

Produkty projektanta: Attila Veress

Urodzony w Transylwanii, marzec 1990. Dorastał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ukończył Wzornictwo Przemysłowe i uzyskał tytuł magistra Wzornictwa Strategicznego w Istituto Europeo di Design (Mediolan) w 2011 roku. Jego praca dyplomowa została nagrodzona z wyróżnieniem na 23. edycji ADI Compasso D Nagroda 'oro (Targa Giovani).
Karierę zawodową rozpoczął pracując dla Gordona Guillaumiera, gdzie miał okazję pracować przy wielu projektach meblowych. Po tym doświadczeniu kontynuował edukację iw 2012 roku ukończył studia magisterskie z projektowania strategicznego w Istituto Europeo di Design (Mediolan).
Po ukończeniu studiów kontynuował pracę w 3M w ich laboratorium projektowym w Mediolanie, gdzie miał okazję dowiedzieć się, co napędza innowacje w dużej korporacji. Te doświadczenia pozwoliły mu wziąć udział i wygrać pierwszą edycję BMW Creative Lab, która odbyła się w 2013 roku. Po wygraniu konkursu rozpoczął pracę w BMW w Monachium, gdzie miał okazję pracować w multidyscyplinarnym zespole nad wieloma przyszłościami projekty myślenia o mobilności.
Po tym doświadczeniu rozpoczęła się praca w Guzzini & TVS, pracując zarówno wewnętrznie, jak i w terenie, podróżując po świecie w celu opracowania odpowiednich narzędzi kuchennych dla ludzi.
Dzięki temu doświadczeniu mógł pracować w wielu różnych branżach, aby tworzyć synergie wartości między markami a doświadczeniem produktowym.
W 2015 roku założył własną pracownię i od tego czasu ma przyjemność pracować. współpracujemy z niektórymi wiodącymi światowymi markami.
Obecnie pracuje jako konsultant projektowy dla wielu międzynarodowych marek, dzieląc swój czas między projekty klasyczne i strategiczne, jednocześnie regularnie współpracując z Si mone Bonanni przy wielu nagradzanych projektach.
Po powrocie do Mediolanu prowadzi również kurs dyplomowy z projektowania produktu w Istituto Eu ropeo di Design (Mediolan).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek