ARTURO ERBSMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARTURO ERBSMAN

Produkty projektanta: Arturo Erbsman

Arturo Erbsman to francuski projektant, którego prace odzwierciedlają różne punkty przecięcia wytwarzanych przedmiotów z czterema żywiołami natury. Koncentruje się na ukazaniu delikatności różnych aspektów wody, takich jak lód, śnieg, stalaktyty, kondensacja i para w ręcznie robionych obiektach oświetleniowych.
Inspiracje czerpie z dalekich podróży i uważnej obserwacji zjawisk przyrodniczych w życiu codziennym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek