AREA-17 ARCHITECTURE & INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


AREA-17 ARCHITECTURE & INTERIORS

Produkty projektanta: Area-17 Architecture & Interiors

Area-17 to biuro architektoniczne z siedzibą we Florencji we Włoszech, z biurami w Hongkongu, Szanghaju, Pekinie, Cuenca oraz laboratorium medialnym w Sassari. Z dumą dążymy do doskonałości włoskiego designu, dostarczając naszym klientom innowacyjne rozwiązania projektowe, które spełniają ich cele kulturowe, estetyczne, operacyjne i marketingowe. Firma specjalizuje się w branży detalicznej, hotelarskiej i mieszkaniowej, koncentrując się na sektorach luksusowych i luksusowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek