ARCHIRIVOLTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów

ARCHIRIVOLTO

Produkty projektanta: Archirivolto

Claudio Dondoli i Marco Pocci: obaj pochodzą z Colle Val d'Elsa, niedaleko Sieny, gdzie Archirivolto znajduje się do dziś. Dondoli i Pocci spotkali się we Florencji na Wydziale Architektury, gdzie byli częścią tego samego zespołu roboczego. W 1983 roku założyli pracownię projektowania przemysłowego i architektonicznego, która w 1989 roku skupiła się wyłącznie na wzornictwie przemysłowym. Ich przekonanie jest takie, że prawdziwa innowacja w dzisiejszych czasach opiera się na wykorzystaniu technologii i materiałów. Technologia nie jest wykorzystywana do tworzenia wizerunku, ale do świadczenia usługi klientowi: dobry projekt produktu musi być piękny, wydajny i wygodny, jeśli jest naprawdę wysokiej jakości. Oprócz współpracy z Bonaldo współpracują również z Desalto, Fas i Ligne Roset.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek