AQUILIALBERG ARCHITECTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


AQUILIALBERG ARCHITECTS

Produkty projektanta: AQUILIALBERG ARCHITECTS

Założona w 2006 roku firma AQUILIALBERG des-art-chitecture jest wizjonerską i innowacyjną międzynarodową firmą architektoniczną i projektową z dużym doświadczeniem w architekturze, urbanistyce, infrastrukturze i projektowaniu na różnych poziomach.
Od 1999 roku pracowali przy różnych projektach w Amsterdamie, Rotterdamie, Mediolanie, Rzymie, Londynie i Pekinie, zdobywając doświadczenie w projektowaniu i architekturze @ Zaha Hadid, OMA (Rem Koolhaas), UNStudio (Ben Van Berkel & Caroline Bos ), ONL (Kas Oosterhuis i Ilona Lenard) oraz Massimiliano Fuksas.
AQUILIALBERG łączy wielokulturowe podejście z bezkompromisową realizacją wysokiej jakości wzornictwa i architektury. Dynamiczny charakter praktyki umożliwia eksplorację nowych terytoriów i adaptację do przyszłych wyzwań z wykorzystaniem najnowocześniejszych cyfrowych platform projektowych i technologicznych technik produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek