ANTONINO SCIORTINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

ANTONINO SCIORTINO

Produkty projektanta: Antonino Sciortino

Antonino Sciortino urodził się w Palermo w 1962 roku.
Ad otto anni został zainicjowany, aby wybaczyć wdzięczność ojcu piccoli, który służył jako pomoc w walce z metalem.
La sua passione per la danza lo ha portato Roma, gołąb, który stworzył solidne łożysko, a także coreografo.
Nel tempo libero ha kontynuuje inscenizacje opery w różnych ferro semper, e ora, lasciato il ballo, questa e Rób to, co najważniejsze.
Nei no to równoznaczne z przeniesieniem się w ferro leggerezza della danza, creando sculture, które doświadczają i doświadczają różnych emocji.
Aktualne życie i życie w Mediolanie.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek