ANTONI DE MORAGAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANTONI DE MORAGAS

Produkty projektanta: Antoni de Moragas

Antoni de Moragas i Spá nace w Barcelonie w 1941 r. Licencję Estudia Filosofía i Letras y se w Arquitectura w 1972 r. W 1985 r. uzyskał tytuł doktora Arquitecto.
Jest profesorem projektowania architektonicznego w Barcelonie w 1972 i profesorem Titular desde 1978. Desde 1977 impparte clases de Proyectos de Interiorismo en la Escuela de Diseño EINA de Barcelona. Ha obtenido diversos premios de Arquitectura e Interionsmo, entre otros el FAD, el premio Ciudad de Barcelona de Arquitectura, y el Premio Domenech y Muntancr de Arquitectura del Institut d'Estudis Catalans. Byłem przewodniczącym Arquinfady zaproszonym profesorem w lasach Escuelas de Arquitectura de Budapest. Buenos Aires i Roma.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek