ANTHONY DICKENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANTHONY DICKENS

Produkty projektanta: Anthony Dickens

Po założeniu swojego pierwszego studia w 1998 r. Anthony Dickens założył w 2015 r. Studio Make Believe, z którego tworzy projekty wyrażające proste narracje i przedstawiające na nowo otaczające nas przedmioty codziennego użytku. Tworzy przedmioty, które rozwiązują problemy niektórych z najlepszych światowych marek, takich jak Ben and Jerry's, Red Bull i Absolut.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek