ANNA HARBOM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANNA HARBOM

Produkty projektanta: Anna Harbom

Anna Harbom urodziła się w Sundsvall w 1978 roku, a w 2007 roku ukończyła HDK - Gothenburg School of Design and Crafts. W 2004 roku uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie projektowania produktu na Designprogrammet w Nybro w 2004 roku
wnętrz dla hoteli w Europie, Skandynawii i na Bliskim Wschodzie, w wolnym czasie Anna zajmowała się również projektowaniem produktów i wnętrz we własnej firmie.
Anna otrzymała nagrody Rady Regionalnej Kalmar i Izby Gospodarczej za swoje umiejętności jako innowator. Jej umiejętności i doświadczenie zarówno w projektowaniu produktów, jak i aranżacji wnętrz są cennymi atutami, jeśli chodzi o znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek