ANGELO MICHELI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANGELO MICHELI

Produkty projektanta: Angelo Micheli

Angelo Micheli urodził się w 1959 roku. W 1986 ukończył Wydział Architektury. W 1986 założył grupę „Solid”, a od 1987 do 1988 brał udział w grupie Memphis, koordynowanej przez Ettore Sottsassa. Partner w Studio De Lucchi w latach 1988-1998, kontynuuje współpracę z Michele De Lucchi przy projektach związanych z designem, architekturą i grafiką. Jego praca jako architekta i projektanta obejmuje badania nad współczesnym designem, a także osobiste badania natury przedstawień. Wciąż wierzy w znaczenie projektowania i malarstwa jako wyrazu osobistych doświadczeń. Obecnie pracuje nad projektami dla Autostrade SpA, EnelPower, Febel, Nescafè, Mandarina Duck, Martinelli Illuminazione, RAS, Rheavendors, Solzi Luce Telecom i Unilever Best Foods. Od 1998 jest wykładowcą w Europejskim Instytucie Designu w Mediolanie, od 2001 w Europejskim Instytucie Designu w Turynie, a od 2000 na Uniwersytecie Architektury w Wenecji (IUAV).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek