ÀNGEL JOVÉ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ÀNGEL JOVÉ

Produkty projektanta: Àngel Jové

Angel Jové to artysta, który zyskał wolność w świecie designu, gołąb wszedł do gry Santiago Roquet. È rozważanie pierwszego pionierskiego utworu w Hiszpanii, późniejszego i pionierskiego.
La carriera di Angel è estremamente allround: status insegnante in scuole di design; pluripremiato projektant wnętrz; autore di titoli come Verbo Ser (Lumen, 1970) lub Trattato degli ordini architettonici (Tusquets, 1971); aktorem w filmie jest "Bilbao" (1978), "Caniche" (1979) i "Angustia" (1986), Bigas Luna, o "Pasión Lejana" (1986), Jesús Garay; scenarzysta i dyrektor artystyczny TVE i TV3; grafik i ilustrator, tra molte altre attivita. Sembra però concentrare il suo maggioor interesse sulla pittura, infatti ha partecipato a numberose mostre dal 1961 ad oggi a Lleida e Barcellona, ​​passando per Ottawa, Johannesburg lub Berlino. Lavoro di Angel Jové, który przybył z mistrzem i nostalgią, zmusił do bicia w sztuce - l'Arte Povera, jako reanimacji wszelkiej komercyjnej sztuki - fotografii znaczków, fotomontaży i "ambienti".
Ta osoba ze świata designu została w tym samym czasie przedstawiona Santiago Roquetowi, aby przyczynić się do jego talentu w postaci lampy Babel e Zeleste, zrealizować ją w alabastro, tilt and tilt alla volgarità oraz tuttavia z ogromne bogactwo możliwości. Entrambe le lampade hanno causato una straordinaria impressione estetica all'epoca, che non è diminuita nel corso degli anni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek