ANDREA TEMPESTINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ANDREA TEMPESTINI

Produkty projektanta: Andrea Tempestini

Urodzony w Rzymie w 1978 roku, ukończył architekturę w 2004 roku. Swoją działalność rozpoczął w „Studio Architetti Tempestini”, zajmując się projektami architektonicznymi, renowacją domów prywatnych, sklepów i biur. Projektuje przedmioty i meble na wymiar oraz wzornictwo przemysłowe i posiada patent na siedzisko. Podpisał kilka produktów dla takich fabryk jak: Bontempi Casa, F2 Form and Function, Genesi International, Spazio 08, Top Line (Novas Design), Tonelli Design, Unico Italia. W latach 2008-2013 niektóre z jego projektów były eksponowane w stałej kolekcji Galerii „Spazio 120” w Rzymie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek