ANDREA LUCATELLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

ANDREA LUCATELLO

Produkty projektanta: Andrea Lucatello

Andrea Lucatello jest projektantem przemysłowym, który mieszka i pracuje w Treviso. Od najmłodszych lat prowadził różnorodną i intensywną działalność zawodową, która ukształtowała jego doświadczenie, kreatywność i znajomość technik obróbki, w szczególności materiałów kompozytowych oraz projektowania mebli i łodzi.
Obecnie współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się projektowaniem i aranżacją wnętrz, wizerunkiem i badaniami od pomysłu do industrializacji produktu. Jego prace ożywają oryginalne przedmioty o silnej osobowości i awangardowym designie.
W 2004 roku został nagrodzony za tablicę do pisania "SKYLAB"; w 2000 z "ORIGAMI", w 2001 otrzymał wyróżnienie "WING CHAIR" i "LETTO RIALTO". Nagroda „TOP TEN 2001” na Międzynarodowej Wystawie Krzeseł.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek