ANDREA FORTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów

ANDREA FORTI

Produkty projektanta: Andrea Forti

Andrea Forti – architekt – urodził się w Dolomitach w 1981 roku. Następnie przeniósł się do Wenecji, gdzie w 2005 roku ukończył studia architektoniczne na IUAV. Natychmiastowa współpraca z różnymi architektami i rzemieślnikami meblarstwa jako projektant i prototyp, prostota i racjonalność, które kierują Andrea w jego projektach, to wpływy artystyczne i rzemieślnicze, które napędzają silny ładunek emocjonalny w jego pracy. Podczas rezydencji w Zalewie pielęgnował pasję do różnych form artystycznego wyrazu, jednocześnie kuratorując bardzo osobiste eksperymenty.
Pokojowo eklektyczny, niewierny gatunkom, technikom i stylom, brał udział w różnych sympozjach i wydarzeniach artystycznych z licznymi indywidualnymi i zbiorowymi wystawami malarstwa, rzeźby i instalacji. Wśród materiałów wykorzystywanych głównie w jego pracach znajduje się drewno, zawsze kochane i szanowane, obecnie rzeźbione tradycyjnymi technikami, a następnie poddawane eksperymentalnym zabiegom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek