ANDREA BRUGNERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANDREA BRUGNERA

Produkty projektanta: Andrea Brugnera

Urodziłem się w Treviso w 1980 roku. W 2009 roku uzyskałem dyplom na kierunku „Industrie del Legno” (Przemysł drzewny) na Uniwersytecie w Padwie na podstawie pracy magisterskiej „Meble o strukturze plastra miodu”, dzięki czemu specjalizowałem się w instalacjach z kartonu i dla dzieci. meble. Od 2004 roku równolegle do studiów wyższych pracuję w Luciano Bertoncini Studio, zajmując się projektowaniem i reprezentacją w dziedzinie architektury, wzornictwa przemysłowego i tożsamości marki; Z Mistrzem Bertoncini codziennie uczę się zawodu projektanta i jego aspektów w 360°, od pomysłu, czasem tylko marzeń, po produkcję. Uwielbiam projektować i lubię tworzyć własne, jeśli to możliwe prototypy, które rysuję, aby pobrudzić sobie ręce i okulary. Do moich projektów wolę używać drewna, ponieważ emanuje kolorem i naturą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek