ANDERS KLEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANDERS KLEM

Produkty projektanta: Anders Klem

Anders Klem ukończył Królewską Duńską Akademię Sztuk Pięknych / School of Design w 2013 roku i odnalazł swoją pasję w projektowaniu nowoczesnych opraw oświetleniowych. Jego najsłynniejszym dziełem jest bez wątpienia rodzina lamp Disca firmy Vita Lighting. Lampa wisząca Disca szybko stała się klasykiem. Anders znany jest również ze współpracy z głównym projektantem kreatywnym Vita Lightings, Sørenem Ravnem Christensenem, w wyniku której powstała rodzina lamp Carmina. Lampa wisząca Carmina to maskotka tradycyjnego duńskiego designu połączona z nowoczesnym minimalizmem i prostotą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek