ALLEN SLAMIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALLEN SLAMIC

Produkty projektanta: Allen Slamic

Allen Slamic, współzałożyciel AlexAllen Studio, uzyskał tytuł magistra architektury na Uniwersytecie Yale w 2007 roku oraz licencjat z architektury na Uniwersytecie Stanowym Kent w 2003 roku. Przed założeniem swojego studia pracował dla Ten Arquitectos oraz Sage and Coombe Architects. Pełnił funkcję kierownika projektu i projektanta wielokrotnie nagradzanej remizy strażackiej FDNY Marine Company 9 na Staten Island oraz był projektantem wielokrotnie nagradzanego budynku Ocean Breeze Track and Field. Allen był adiunktem wizytującym na wydziale architektury w Pratt Institute w latach 2014-2016.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek