ALIDA CATELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALIDA CATELLA

Produkty projektanta: Alida Catella

Pochodząca z Sycylii i długoletnia mieszkanka Mediolanu, z wielką pasją do architektury, duchem biznesu i entuzjazmem do sprostania wyzwaniu bezpośredniej pracy z klientami, skłoniła Alidę Forte Catella do wyboru programu wnętrzarskiego w Atheneo Artistico z Mediolanu do prowadzenia, praktycznie jednocześnie mała firma projektowa z partnerem, który ukończył ten sam program akademicki.
Jej charakterystyczną zasadą i hasłem zawsze było „jedynym sposobem na naukę jest ciężka praca”.
W latach 80-tych przekształca firmę zajmującą się architekturą i projektowaniem wnętrz w bardziej zintegrowaną strukturę zdolną do świadczenia kompleksowych usług projektowych i budowlanych oraz rozszerzenia podejścia architektonicznego firmy o bardziej techniczne podejście obejmujące planowanie przestrzeni. Mała firma projektowa zostaje przekształcona w firmę, która stanie się znana jako Coima Image, w której przejmuje funkcję CEO.
Ponad 110 zaprojektowanych budynków biurowych o łącznej powierzchni ponad 700 000 mkw. dla głównych najemców krajowych i międzynarodowych oraz ponad 900 lokali o łącznej powierzchni 200 000 mkw. prywatne rezydencje. Alida zarządza również działem Marketingu i Komunikacji Coima Srl, firmy z 40-letnią historią, działającej w branży nieruchomości i specjalizującej się w usługach zintegrowanych. Niestrudzone badania i rozwój innowacyjnych rozwiązań w sektorze mieszkaniowym zaowocowały powstaniem nowej marki „Dolce Vita Homes” dedykowanej wysokiej jakości i elitarnym projektom mieszkaniowym inspirowanym wysoką jakością i zrównoważonym rozwojem.
Alida Forte Catella jest również wiceprezesem Fondazione Riccardo Catella, fundacji poświęconej jej mężowi Riccardo, którego wizja położyła podwaliny pod Projekt Porta Nuova. Fondazione Riccardo Catella opracowuje projekty związane z terytorium i wszystkimi zrównoważonymi praktykami w celu ochrony środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek