ALEXANDRA BURR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALEXANDRA BURR

Produkty projektanta: Alexandra Burr

Przed założeniem AlexAllen Studio, Alexandra Burr pracowała w Rafael Vinoly, Leroy Street Studio, Gage / Clemenceau Architects i Bernheimer Architecture. Pełniła funkcję kierownika projektu i projektanta w wielu projektach mieszkaniowych i komercyjnych, w tym przy renowacji trzypokojowego apartamentu o powierzchni 10 000 sf w Brooklyn Heights, wielokrotnie nagradzanego sklepu detalicznego Malin + Goetz w Los Angeles, najnowocześniejszego studia kolarskiego 6000 sf i showroom na Manhattanie oraz wiele prestiżowych międzynarodowych konkursów. Alexandra uzyskała tytuł magistra architektury na Uniwersytecie Yale w 2008 roku oraz tytuł licencjata w dziedzinie studiów sztuki i historii sztuki w Middlebury College w 2004 roku.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć