ALEXANDER PURCELL RODRIGUES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALEXANDER PURCELL RODRIGUES

Produkty projektanta: Alexander Purcell Rodrigues

Alexander Purcell Rodrigues Design to wielokrotnie nagradzane, interdyscyplinarne studio projektowe z siedzibą w Londynie i Los Angeles. Koncentrując się na przyszłości cyfrowej produkcji i projektowania generatywnego, studio kieruje się zróżnicowanym zapleczem twórczym i talentami swojego założyciela. Pracownia podejmuje się realizacji pełnego zakresu projektów, od projektowania przedmiotów i mebli, po kierunek artystyczny i architekturę wnętrz, w celu tworzenia innowacyjnych projektów opartych na badaniach, które przesuwają granice estetyki, technologii i materiałów.
Klientami są m.in. hotel May Fair, Radisson Edwardian, MGM, Paul Smith, VMT, Hall Wineries i The Factory San Francisco oraz wielu znanych klientów. Prace Studia były wystawiane w muzeach na całym świecie, w tym w London Design Museum, SFMCD i The Mint Museum. Alexander Purcell Rodrigues jest również właścicielem i dyrektorem kreatywnym Purcell Living, amerykańskiej marki mebli na zamówienie, która na nowo zdefiniowała konwencjonalną relację między projektantem, producentem i sprzedawcą. Purcell Living wprowadza innowacje produkcyjne i najnowocześniejsze wzornictwo do rozwoju i produkcji wysokiej klasy wyposażenia wnętrz dla świadomych designu konsumentów na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek