ALESSANDRO ZAMBELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ALESSANDRO ZAMBELLI

Produkty projektanta: Alessandro Zambelli

Alessandro Zambelli mieszka i pracuje w Mantui we Włoszech. Studiował wzornictwo przemysłowe i inżynierię materiałową w Cova School of Design w Mediolanie, a jego kariera rozpoczęła się w 2000 roku jako projektant łazienek Agape. Kilka lat później, w 2003 roku założył Studio Projektowe Alessandro Zambelli.
W 2006 roku pracował nad projektem Estetico Quotidiano, rozpoczynając współpracę z domem projektowym Seletti. Zambelli Palace Collection i School Joke Chair (ten sam klient) zdobyły nagrodę European Consumers Choice Award (2011) i nagrodę NYIGF Award (2012). W tym czasie nawiązał współpracę z wieloma innymi firmami z branży: projektant mebli Caimi Brevetti, producent akcesoriów domowych i zegarów Diamantini & Domeniconi, Disaronno, włoski projektant nowych technologii .exnovo, projektant galanterii skórzanej Rudi Rabitti, projektant wnętrz Skitsch oraz producent kryształów Swarovski .
Zambelli jest współzałożycielem Padiglione Italia, kolektywu projektantów, który stara się przedstawić specyfikę włoskiej sceny designu. Zambelli wystawiał się na Beijing Design Week, Invito a Tavola (Nowy Jork), Tokyo Tableware Festival i FOOD (Mint Museum, Charlotte, North Carolina) oraz na innych międzynarodowych targach designu.
Nigdy nie postrzega swojej pracy wyłącznie jako ćwiczenia w stylu. Uważa, że ​​dusza wewnętrzna musi ożywiać każdy przedmiot.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek