ALESSANDRO CIFFO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2014
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Alessandro Ciffo
  • Producent: Cini&Nils
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 584.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALESSANDRO CIFFO

Produkty projektanta: Alessandro Ciffo

Alessandro Ciffo (Biella, Włochy, 1968) jest mistrzem krzemu. Bycie samoukiem, a także tworzenie własnych prac, to kluczowa koncepcja w zrozumieniu kariery opartej na doprowadzeniu Cię do skrajności w badaniu potencjału krzemu jako jedynego materiału zdolnego do pełnego wyrażenia emocji podczas tworzenia Twoich prac. które wymykają się klasyfikacjom, na pograniczu sztuki i designu. W latach 2008-2012 prowadził wystawy indywidualne i brał udział w wystawach zbiorowych, m.in.: „Scaccomatto”, w Dilmos w Mediolanie, „MAK Design Nite” w Vienna Art Museum, „Quali cose siamo”, kurator: Alessandro Mendini w Triennale Design Museum w Mediolanie, „Moss: Dialogues between art & design”, którego kuratorem jest Muraya Moss w Phillips de Pury w Nowym Jorku oraz „Iperbolica” na Triennale w Mediolanie we współpracy z Galerią Must.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek