ALEKSEJ ISKOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALEKSEJ ISKOS

Produkty projektanta: Aleksej Iskos

Aleksej Iskos
Urodził się w 1965 roku w Charkowie na Ukrainie.
Studiował architekturę w Charkowskim Instytucie Inżynierii Lądowej, a następnie teorię edukacji w Państwowym Instytucie Pedagogicznym.
W 1991 roku przeprowadził się do Danii.
W 1996 roku ukończył Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Danish Designskole.
W latach 1999-2010 zatrudniony w Komplot Design w Kopenhadze.
Różne prace znajdują się w kolekcjach The Designmuseum Danmark, kolekcji Państwowej Rady Sztuki i Islandzkiego Muzeum Designu.
Od 2010 roku współzałożyciel i partner ISKOS-BERLIN Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek