ALEGRE DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALEGRE DESIGN

Produkty projektanta: Alegre Design

Alegre Design Studio od ponad 10 lat współpracuje z dużymi i małymi firmami. Opracowała ponad 100 produktów i rozwiązań oraz posiada rozległą wiedzę na temat wielu różnych branż i rynków.
Alegre Design Studio to studio wzornictwa przemysłowego z siedzibą w Sueca w Walencji, założone w 2000 roku przez Marcelo Alegre. Załoga składa się z samego Marcelo i projektanta przemysłowego Andrésa Baldoví, wraz z obszerną listą współpracowników zewnętrznych.
Tworzą wydajne, zrównoważone rozwiązania projektowe, zawsze uwzględniając czynniki emocjonalne, kulturowe, antropometryczne i mechaniczne. Oczywiście wszystkie ich projekty muszą przejść rygorystyczne testy przydatności produkcyjnej.
NAGRODY
Nasze projekty zdobyły również prestiżowe międzynarodowe nagrody, takie jak Red Dot Design Award, IF Product Design Award, Premios Delta i Designpreis Deutschland. Międzynarodowa obecność Alegre Industrial oznacza, że ​​możemy współpracować z klientami z całego świata. Nasze studio sprawia, że ​​każdy produkt jest wyjątkowy, trwały i funkcjonalny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek