ALBERTO FRASER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Alberto Fraser
  • Projektant: Cristina Toscanini
  • Producent: Ledevò
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 282.00 EUR
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Alberto Fraser
  • Projektant: Cristina Toscanini
  • Producent: Ledevò
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 260.00 EUR
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ALBERTO FRASER

Produkty projektanta: Alberto Fraser

Kim jesteśmy. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy z pasją wierzą w wzornictwo przemysłowe jako niezbędną pozytywną siłę na świecie i pracują w stymulującym międzynarodowym środowisku pod praktycznym przewodnictwem Alberto Frasera. W synergii z naszymi klientami zapewniamy szybkie, skuteczne, wysoce zaawansowane zintegrowane podejście do każdego problemu projektowego produktu. Naszym atutem jest elastyczność w wykorzystaniu najnowszego know-how technologicznego w połączeniu z tradycyjnymi metodami oraz unikalna definicja formalna.
Żywotność produktu. Obecnie wiele produktów jest przestarzałych, zanim są gotowe do produkcji ze względu na złożone potrzeby definiowania i opracowywania produktu oraz związane z tym koszty wprowadzenia go na rynek. Opracowaliśmy metodę, która znacznie skraca czas realizacji i późniejsze koszty oraz sprawia, że ​​produkt jest wyjątkowy.
W szczególności: Naszą misją i siłą jest zdolność do skrócenia czasu konceptualizacji, modelowania, inżynierii, rozwoju, tworzenia prototypów przed produkcją i oprzyrządowania oraz przenoszenia projektu od etapu rozwoju do produkcji i nadawania mu zwycięskich cech i integralności.
Posiadamy talent, pomysłowość mechaniczną, doświadczenie i dostęp do różnorodnych profili zawodowych potrzebnych do osiągnięcia tego celu. Ta umiejętność łączenia tradycyjnych metod z zawiłościami aktualnej wiedzy technologicznej obniża Twoje koszty.
Dzięki temu możemy postawić odpowiedni zespół z naszymi klientami na bieżące i przyszłe potrzeby oraz obniżyć koszty, czy to: estetyka projektowania, badania ergonomiczne i prototypowanie, wynalazek, inżynieria, projektowanie mechaniczne, modelowanie bryłowe do prototypowania czy odwrotne Inżynieria. Jesteśmy w stanie dostarczyć krótkie serie przedprodukcyjnych części metalowych lub plastikowych.
Specjalizacje: Projekty oświetlenia LED.
2008 Zdobywca nagrody „Światła przyszłości” we Frankfurcie, Światło i Budynek, Europejski Konkurs Projektowy, Niemcy, za kontraktowy system oświetlenia LED SLY o wysokiej intensywności.
2008 Prelegent na warsztatach europejskich w centrum badawczym Ispra na temat nowych osiągnięć w oświetleniu LED o dużej intensywności.
2008-2009 Prelegent na wydarzeniu „Led For Lighting” Mediolan, Włochy .
LED 2010, Mediolan, Włochy Studium instalacji stałego oświetlenia pomnika Arco Della Pace.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek