ALBERTO CARAMELLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALBERTO CARAMELLO

Produkty projektanta: Alberto Caramello

Urodziłem się w 1977 roku w Turynie, mieście, w którym studiowałem i gdzie pracuję.
Po ukończeniu Architektury na Politechnice Turyńskiej odkryłem i zbliżyłem się do świata projektowania produktów.
Po pracy jako niezależny projektant dla kilku agencji kreatywnych, założyłem swoją firmę projektową w 2008 roku.
Współpracuję z różnymi firmami i agencjami na całym świecie, takimi jak united pets, sixinch, osmen design, dot, pepino , gioara, effacto, żeby wymienić tylko kilka.
Ponadto, aby zostać zaproszonym do prowadzenia kursów i seminariów dotyczących kreatywnego rozwiązywania problemów, od 2009 roku jestem profesorem na Uniwersytecie Designu IAAD w Turynie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek