ADRIEN GARDÈRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ADRIEN GARDÈRE

Produkty projektanta: Adrien Gardère

Adrien Gardère jest francuskim projektantem i muzealnikiem, urodzonym w 1972 roku.
W 2000 roku założył Studio Adrien Gardère, które obejmuje trzy obszary specjalizacji: projektowanie mebli i oświetlenia, muzealnictwo i projektowanie wystaw oraz projektowanie wnętrz.
Jego osobiste doświadczenia i wybory sprawiły, że szybko nawiązał stałą współpracę z dużymi instytucjami w zachodnich i wschodnich metropoliach, realizując projekty dostosowane zarówno do lokalnych potrzeb, jak i strategii międzynarodowych:
- Paryż - Francja (Musée du Louvre , Muzeum Sztuki Dekoracyjnej, Narodowe Muzeum Architektury i Dziedzictwa).
- Lens - Francja (Musée du Louvre-Lens)
- Lizbona - Portugalia (Design Museum, Centro do Belem),
- Waszyngton DC - Stany Zjednoczone (Kennedy Center for Performing Arts)
- Kair - Egipt (Muzeum Sztuki Islamu, Narodowe Muzeum Egipskie, Muzeum Historyczne w Kairze),
- Teheran - Iran (Narodowe Muzeum Dywanów),
- Ahmedabad - Indie (N National Institute of Design , Indie),
- Surabaya - Indonezja (Centrum Kultury Francuskiej, Indonezja),
Projektant bez granic, Adrien Gardère tworzy udany dialog między tradycyjnymi umiejętnościami a nowymi technikami, między innowacją a wygodą, zrozumieniem a emocjami, ekspertyza naukowa i finezja pedagogiczna.
Jego kreacje, produkowane przez takie firmy, jak Artemide, Ligne Roset, Perimeter Editions, Krios Italia i Saazs, są wynikiem ciągłej analizy współczesnych praktyk i kontekstów kulturowych, prawidłowego wykorzystania narzędzi produkcyjnych, nowych materiałów i pomysłowości mechanizmy.
Jej cel jest jasny: tworzyć odpowiednie, aktualne i zrozumiałe produkty, instalacje i przestrzenie.
Dla Adriena Gardère projektowanie i architektura to przede wszystkim sposób patrzenia na ludzkość, jego praktykę i pomysłowość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek