ADOLPH SVEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2020
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Adolph Sven
  • Producent: De Sede
  • Kraj pochodzenia: Szwajcaria
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ADOLPH SVEN

Produkty projektanta: Adolph Sven

Sven Adoplh posiada dyplom HFG Schwabish Gmund w Niemczech oraz dyplom Ministerstwa Spraw Zagranicznych Cranbrook Academy of Art, Bloomfield Hills MI, USA. Jest byłym stypendystą Fulbrighta, którego prace studenckie wygrały kilka międzynarodowych konkursów projektowych w Japonii, Korei i Stanach Zjednoczonych. Sven ma bogate doświadczenie projektowe w pracy z międzynarodowymi firmami konsultingowymi w Bostonie, San Francisco, Mila i Zurychu, a także w Philips Design. Jako profesjonalista wyprodukował lub współprodukował szeroką gamę nagradzanych prac dla najlepszych klientów.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć