ADOLPH SVEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2020
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Adolph Sven
  • Producent: De Sede
  • Kraj pochodzenia: Szwajcaria
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ADOLPH SVEN

Produkty projektanta: Adolph Sven

Sven Adoplh posiada dyplom HFG Schwabish Gmund w Niemczech oraz dyplom Ministerstwa Spraw Zagranicznych Cranbrook Academy of Art, Bloomfield Hills MI, USA. Jest byłym stypendystą Fulbrighta, którego prace studenckie wygrały kilka międzynarodowych konkursów projektowych w Japonii, Korei i Stanach Zjednoczonych. Sven ma bogate doświadczenie projektowe w pracy z międzynarodowymi firmami konsultingowymi w Bostonie, San Francisco, Mila i Zurychu, a także w Philips Design. Jako profesjonalista wyprodukował lub współprodukował szeroką gamę nagradzanych prac dla najlepszych klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek