ADOLINI+SIMONINI ASSOCIATI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ADOLINI+SIMONINI ASSOCIATI

Produkty projektanta: Adolini+Simonini Associati

Niccolò ADOLINI (Roma 1987) i Daniel SIMONINI (San Paulo 1986) spotkali się w Mediolanie w studiu Dordoni, gdzie obaj pracowali w latach 2011-2012.
ADOLINI, po studiach na Akademii Architektury Mendrisio i po ukończeniu wzornictwa przemysłowego w IED w Rzymie, został praktykantem w pracowni ojca.
SIMONINI, po ukończeniu studiów magisterskich z wzornictwa przemysłowego w Scuola Politecnica di Design w Mediolanie, współpracował jako projektant w różnych profesjonalnych studiach projektowych, m.in. Ferruccio Lavianiego (2007). ), Piero Lissoni (2009) i Palomba Serafini associati (2010).
W 2012 roku otworzyli własne studio projektowe w Mediolanie ADOLINI + SIMONINI ASSOCIATI.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek